ali3nn3 (ali3nn3) wrote,
ali3nn3
ali3nn3

 • Mood:

Modrá je farba života 6

Šieste pokračovanie... Enjoy.

Piata kapitola

          Do svojej izby dobehol celý červený. Stále cítil Kaneov pohľad na svojom tele, stále počul jeho hlboký hlas, náhle taký zachrípnutý... Zúrivo na seba natiahol nohavice, v duchu vehementne popierajúc akúkoľvek reakciu svojho tela. Mimovoľne sa zadíval na svoj odraz v zrkadle, zasadenom v dvierkach skrine. Nie je to zlé, zhodnotil sa optimisticky. Páčilo sa Kaneovi, čo videl? Pri tej myšlienke prudko zatresol dvierka, až sklo zarinčalo. Začal si navliekať pulóver. To všetko je Kaneova vina! Práve vychádzal zo sprchy, keď si spomenul na Bosorku a jej nenávisť ku všetkým a všetkému okrem Michaela, a predstava, čo by sa mohlo stať, ho prinútila úplne zabudnúť, čo má vlastne na sebe. Teda čo nemá na sebe. Letel ako blázon, aby ho zachránil z jej pazúrov, a čo vidí? Tá zradkyňa sa s ním pokojne mazná! Jeho Bosorka! Tá, ktorá syčí na jeho priateľov a útočí na jeho priateľky!

          Zhlboka sa nadýchol, aby ovládol tú zmes pocitov, ktorá v ňom vládla. Hnev, žiarlivosť, rozpaky, túžba... Nie, túžba nie! Vyšiel z izby. Uľavilo sa mu, keď počul zvuk tečúcej vody. Teda je v sprche. Potlačil nemiestnu zvedavosť, a namiesto k dverám do kúpeľne, kam ho to vôbec, ale vôbec neťahalo, že, zamieril do kuchyne. Urobím večeru, rozhodol sa venovať sa niečomu konštruktívnemu.

          Prezrel si obsah chladničky, potom sa zamysleným pohľadom zahľadel na zavreté dvierka skriniek obsahujúcich trvalejšie potraviny. Špagety, rozhodol. Posledných pár dní mal veľa práce, takže jeho chladnička bola viac ako podzásobená. Presnejšie by bolo povedať, že bola úplne prázdna. A vlastne, prečo by mal vymýšľať niečo úžasné a komplikované pre toho, *neuveriteľne sexy*, našepkávalo mu podvedomie. Neuveriteľne rozčuľujúceho, na nervy lezúceho, egoistického, rozkazovačného a arogantného, opravil ho rozhodne, hosťa? Vôbec ho nenapadlo rozmýšľať, prečo tomu hroznému človeku vlastne varí. 

          Sotva vložil cestoviny do vriacej vody a vybral konzervu sardiniek, cítil, ako sa miestnosť náhle zmenšila a jeho telesná teplota vyletela niekam do neba. Túto nevítanú reakciu už poznal, a vedel čo, alebo skôr kto, je toho príčinou. Kane sa očividne dosprchoval. Michael mierne stuhol a odmietol dať najavo, že o ňom vie. Ani neprehovoril, dôrazne tým naznačujúc, že je ešte stále naštvaný za to násilné nasťahovanie sa. A za ten... ten incident. A za Bosorku. A za to, že ho prinútili prijať ochranu. A vlastne, ako si Kane vôbec dovoľuje existovať, a takto na neho pôsobiť?! Ešte viac sa vystrel. Dá tomu chlapovi večeru, keď už s tým začal, ale rozhodne ho nemieni brať na vedomie. 

Pokračovanie...

Tags: fiction-me, kam
Subscribe

 • (no subject)

  Last week, I drew :) New colors and all.

 • New Layout

  So, yesterday I finally decided to learn to use the Pen Tool in Photoshop, and so I drew myself a new layout header for this journal. Finally a…

 • (no subject)

  Some days the Internet surprises you, and some days it pleases you a few times in a row... When I was reading a fanfiction on the Tiger and Bunny…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments